Takto Finanse

Szybka pożyczka Takto Finanse

Czym zajmuje się Takto Finanse? Sprawdzamy opinie. Weryfikujemy wymagania i podajemy przykłady pożyczek.

Takto Finanse – pożyczka w tej spółce łączy w sobie całkiem wysokie sumy możliwe do pożyczenia, przy zachowaniu bardzo długiego okresu spłaty. Jest to w takim razie świetne rozwiązanie dla przyszłych pożyczkobiorców, którzy znaleźli się w kłopotliwej kondycji finansowej.

Lokal firmy znajduje się pod adresem: ul. Braniborska 58-68, 53-680 Wrocław. Natomiast jeżeli chodzi o kontakt to jest on możliwy, z wykorzystaniem formularza kontaktowego, wiadomości e-mail, jak i też za pośrednictwem numeru telefonu 801 006 206. Firma udziela wierzytelności od sumy 500 zł do nawet 10 000 zł. Natomiast okres spłaty zobowiązania wynosi od 6 aż do 36 rat.

Gdzie weryfikują wniosek? Ile pożyczają?

Przed podjęciem decyzji o przyznaniu pożyczki, firma bada wiadomości o konsumencie w następujących bazach: BIG, BIK, ERIF, KRD, KBIG. Kwota spłaty jest zależna od wysokości pożyczki na jakie konsument się zdecyduje, oraz od czasu jego spłaty. Przykładowo dla sumy pożyczki w wysokości 1000 złotych, wziętej na 2 lata, miesięczna rata będzie wynosiła 85 złotych.

Dużą zaletą Takto Finance jest to, że przyjmuje rozmaite źródła dochodu, też te deklarowane. Daje to więc możność wzięcia pożyczki, oraz zadowolenia z tej decyzji.

Warunki i zasady spłaty

Bardzo często zdarza się tak, iż korzystając z rozmaitych usług później pojawiają się chwile zwątpienia. Zgodnie z prawem istnieje możliwość odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od jej podpisania. Zapewnia to więc możliwość powtórnego przemyślenia tej kwestii. Spółka oferuje całkiem zróżnicowany termin spłaty od 6 do nawet 36 miesięcy, co wpływa na wysokość miesięcznych zobowiązań.

Ile się czeka na decyzję? Czy są jakieś zalety?

Decyzja o przyznaniu pożyczki następuje nawet w ciągu godziny od przesłania dokumentów, co powoduje, iż klienci chętnie korzystają właśnie z tej możliwości. Natomiast sam przelew również jest realizowany szybko, albowiem przedsiębiorstwo korzysta z usług BlueMedia, a to znaczy, iż obchodzone są sesje bankowe i pieniądze można dostać nawet w 15 minut. Ogromną zaletą Takto Finance jest możliwość trzymania i spłacania dwóch pożyczek naraz. Warunki są dopasowane do konkretnego klienta.

Reply