Smart Pożyczka

Smart Pożyczka opinie, recenzja i wskazówki

Kilka praktycznych wskazówek o Smart Pożyczka. Co oferują i ile są w stanie pożyczyc. Sprawdź opinie klientów.

Smart Pożyczka to firma świadcząca pożyczek na niewielki termin, a zarazem optymalne rozwiązanie dla pożyczkobiorców jakim zabrakło do przysłowiowego pierwszego, albo też takich, jacy nagle znaleźli się w ciężkiej sytuacji oraz już na teraz potrzebują zastrzyku pieniędzy.

Ich działalność została doceniona i ich partnerem jest „Rzetelna Firma”, co jest przykładem na ich odpowiednie funkcjonowanie, a tym samym wysoki stopień zadowolenia ze strony klientów. Firma należy do Aventus Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Kard. S. Wyszyńskiego 2B p. III, 15-888 Białystok. Natomiast kontakt z specjalistą możliwy jest za pośrednictwem: formularza znajdującego się na stronie internetowej, poczty e-mail telefonu 85 871 00 49. Pracownicy są dostępni przez siedem dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach 7,30-21.00, w soboty i niedziele w godzinach 9-17.

Jakie bazy są weryfikowane? Ile kosztuje pożyczka?

Przed rozpatrzeniem wniosku, doradca analizuje dane także w KRD jak również BIK. Jednak decyzja jest podejmowana niezwykle szybko, co znaczy, że można się jej spodziewać chociażby w przeciągu paru minut od wysłania formularza. Także dla stałych jak i dla nowych klientów trwa letnia promocja, w jakiej podstawowa pożyczka jest całkiem za darmo. Oznacza to, iż zaciągając zobowiązanie w wysokości 1000 złotych na czas od 10 do 30 dni, płacimy tylko i wyłącznie 1000 złotych. Stanowi to także jedną korzyść, ponieważ podnosi się suma która można wziąć z druga pożyczka aż do 3000.

Co ważne, możliwe jest wydłużenie czasu spłaty, lecz to jest związane już z dodatkowymi opłatami z tego tytułu.

Smart Pożyczka opinie

Opinie konsumentów mają dla nich niezwykle duże znaczenie. Nic więc dziwnego, że na każdym kroku Smart Pożyczka próbuje rozwijać propozycję posiadanych pożyczek i warunków ich udzielania, żeby użytkownik mógł na tym jak najbardziej zyskać. Pozytywna reakcja ze strony pożyczkobiorcy jest najlepszą rekomendacją dla marki. W razie problemów wystarczy umówić się z konsultantem by odnaleźć sensowne rozwiązanie, jakie w pełni zadowoli każdą ze stron

Reply