Ratka.pl

Ratka.pl opinie o szybkiej pożyczce ratalnej do 10000 złotych. Czy sprawdza BIK?

Dowiedz się więcej o Ratka.pl. Sprawdź opinie o firmie. Dowiedz się, ile możesz pożyczyć i na jak długo.

Ratka.pl to oferta pożyczki dla osób w wieku od 20-80 lat, posiadających stały dochód i obywatelstwo Polskie.

Firma pomogła już wielu osobom, które znalazły się w kłopotliwej sytuacji. Siedziba firmy znajduje się pod adresem: ul. Pilchowicka 27/8, 02-175 Warszawa.

Kontakt z biurem obsługi klienta jest dopuszczalny za pośrednictwem formularza na ich stronie internetowej, za pomocą telefonu pod numerem 801 40 40 40, jak i również przez pocztę elektroniczną. W zależności od potrzeb klienta można wybrać sposób najlepiej dla siebie dopasowany.

Ile pożyczają?

Skala kwot które można pożyczyć Ratka.pl waha się od 1000 do nawet 10 000 złotych. Natomiast jeśli chodzi o czas spłaty pożyczki to wynosi on od 10 do nawet 24 miesięcy. Jest to dlatego niezwykle dobre rozwiązanie, dla kogoś kto znajduje się w kłopotliwej kondycji finansowej i nie pragnąłby na dodatek obarczać swojego budżetu domowego.

Czy Ratka.pl sprawdza BIK?

Nim nastąpi pozytywna ocena dla złożonego wniosku, na samym początku każdy z wnioskodawców jest sprawdzany w Biurze Informacji Gospodarczej (InfoMonitor, ERIF lub KRD) i BIK. To właśnie z tego powodu osoby, które miewały problemy z regulowaniem rat na czas, mogą mieć problem ze otrzymaniem pożyczki w Ratka.pl.

Orientacyjna wielkość raty dla pożyczki w wysokości 1000 złotych i okresu spłaty 22 miesięcy wynosi 75,94 zł, z kolei każda kolejna rata jest malejąca. To znaczy, że wraz z biegiem czasu będzie to coraz mniejsze obciążenie dla budżetu domowego.

Całkowita kwota do spłacenia, w tym konkretnym przykładzie wynosi 1585, 95 zł, w co wliczona jest opłata przygotowawcza w wysokości 490 zł, jak i również oprocentowanie 10%.

Opinie o Ratka.pl

Firma ta cieszy się niezwykle dobrą opinią, z uwagi na niskie oprocentowanie, a także i szybką realizację usługi. Uproszczona procedura pożyczki także ma wkład na korzystne opinie o Ratka.pl. Wszelkiego typu formalności są zgromadzone w jednym miejscu i umowę przywozi listonosz. Po podpisaniu jej, trzeba spodziewać się przelewu na swoim koncie bankowym.