Provident

Provident

Zapoznaj się z informacjami o Providencie. Znajdź odpowiedzi na twoje pytania dotyczące firmy. Zweryfikuj, w jakich bazach będziesz sprawdzany.

Provident to jedna z bardziej znanych firm udzielających pożyczek. Posiadaja szeroki zakres kwot, które można pożyczyć i jasne reguły działania usług. To powoduje, że z każdym rokiem cieszy się coraz to większym zainteresowaniem ze strony klientów. Lokal firmy znajduje się pod adresem: Provident Polska S.A. Ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa. Tymczasem kontakt z nimi jest dozwolony na kilka różnych sposobów. Sporo osób używa z formularza na stronie internetowej. Istnieje opcja nawiązania kontaktu za pomocą poczty elektronicznej, albo też numerem telefonu 600 200 200. Doradcy Providenta są dostępni przez siedem dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach 8-21, z kolei w soboty i niedziele w godzinach 9-15. Na przesłane formularze całkiem szybko odpisują, co jest na pewno wielką zaletą spółki.

Gdzie sprawdza Provident?

Nim pożyczka zostanie zatwierdzona, klient jest weryfikowany w następujących miejscach : Rejestru Dłużników ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A., Krajowego Biura Informacji Gospodarczej S.A. Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A., Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej.

Ile pożycza?

Provident pożycza od 300 do nawet 15 000 zł, jest to w takim razie dosyć duża rozpiętość kwotowa, jak na spółkę udzielająca pożyczek. Czas spłaty zaciągniętego pożyczki w Providencie oscyluje między 3 a 24 miesiące, w zależności od kwoty zaciągniętej pożyczki, oraz potencjału finansowych danego klienta. Orientacyjna rata pożyczki dla kwoty zobowiązania w wielkości 1000 złotych i rozłożenia jej na 12 miesięcy wynosi 132,31 złotych.

Jakie zalety ma Provident?

Spółkę wyróżnia dwudziestoletnia aktywność na polskim rynku, wskutek tego wielu pożyczkobiorców zdążyło już sięgnąć z ich oferty. Przez tak długi czas zdążyła zgromadzić wielu stałych klientów, którzy w sytuacji kiedy pojawią się trudności finansowe, przychodzą po wsparcie właśnie do niej. Oferta jest zróżnicowana. Na wzmiankę zasługuje nie tylko niezwykle szeroki zakres co do wielkości zobowiązań, lecz też bardzo dobra opieka ze strony przedstawiciela firmy Provident, oraz chęć rozwiązania problemu w taki sposób, aby każda ze stron była w pełni usatysfakcjonowana.

Reply