Vivus

Pożyczka w Vivus

Przedstawiamy opinie o Vivus. Dokładnie opisuje, jak wyglądają opłaty i koszty. Analizujemy i sprawdzamy promocyjne pożyczki.

Vivus to przedsiębiorstwo świadczące usługi chwilówek dla klientow indywidualnych. Usługi udzielane całkowicie online, co znaczy, że nie ma konieczności wychodzenia z miejsca zamieszkania, aby uzyskać gotówkę na wybrany cel. Lokal firmy znajduje się pod adresem: Vivus Finance sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa. Kontakt z spółką jest dopuszczalny na parę sposobów. Z wykorzystaniem numeru telefonu 221 221 227, dzięki poczty email, a także także za pomocą strony www, na której znajduje się czat z pracownikiem firmy. Firma wyróżnia się tym, że pracują nawet w soboty i niedziele w godzinach 8-20. W pozostałe dni można się kontaktować w godzinach 8-22. Jest to więc bardzo wygodne rozwiązanie, dla kogoś kto znalazł się w potrzebie finansowej.

Promocje w Vivus

Pierwsza zaciągnięta pożyczka w spółce nie jest związana z dodatkowymi opłatami, tym samym oddaje się taką kwotę, jaką się pożycza. To tak zwana bezpłatna pożyczka. Zakres sum jakie można uzyskać waha się od 100 złotych do aż 7500 złotych. Z kolei czas spłaty to maksymalnie 30 dni, z możnością przełożenia zapłaty pożyczki o 7, 14 lub 30 dni za dodatkową opłatą. Dodatkowo teraz trwa promocja, w której do dowolnej zaciągniętej pożyczki konsument otrzymuje talon o wartości 500 zł do wykorzystania na stronie internetowej fly.pl. Inną promocją jest taka, w której jeżeli osoba polecona zaciągnie pożyczkę to polecający otrzymuje na konto 30 złotych prowizji. Zanim zostanie podjęta decyzja o przyznaniu pożyczki danemu klientowi jego dane są weryfikowane w BIK.

Ile zapłacisz?

Przykładowa pierwsza pożyczka na sumę 1000 złotych na okres 30 dni powoduje, iż po tym czasie do spłacenia mamy wyłącznie i wyłącznie 1000 złotych. W przypadku kolejnej pożyczki na tę samą kwotę i ten sam okres, suma do uiszczenia będzie wynosiła 1180 złotych z uwagi na prowizję 171,80zł atakże odsetki 8,20 zł.

Vivus opinie

Firma pożyczkowa jest dosyć popularna, przez co wiele osób chętnie z niej korzysta. Na forach można przeczytać korzystne opinie zarówno jeżeli chodzi o prędkość rozpatrzenia wniosku, jak i samą obsługę konsumenta. Niesporną zaletą jest dostępność siedem dni w tygodniu.

Sprawdź również opinie o Vivus na Crediteo.pl.

Reply