Pożyczka OK

Pożyczka OK

Poznaj naszą opinie o Pożyczka OK. Dowiedz się, co sprawdza i jakie ma wymagania.

Pożyczka OK – podmiot gospodarczy zajmujący się świadczeniem pożyczek do kwoty 5000 złotych. Jej właścicielem jest firma SMS, która znajduje się pod adresem: SMS Kredyt Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, (50-125) Wrocław, ul. Św. Mikołaja 8-11.

Jak u nich pożyczyć?

Tryb pożyczania od nich gotówki prezentuje się następująco: na samym początku powinno się wypełnić wniosek internetowy, a następnym etapem jest oczekiwanie na wiadomość SMS z decyzją. Jeżeli będzie ona korzystna należy oczekiwać na listonosza z umową pożyczki, którą trzeba podpisać. Później trzeba czekać na przelew, albo również informacje, że pieniądze wolno w tym momencie odebrać w na poczcie lub w swoim banku.

Ile można pożyczyć i na jak długo?

Przedsiębiorstwo gwarantuje, że przy zgodnym i terminowym spłacaniu pożyczki, pożyczkobiorca nie będzie narażony na żadne dodatkowe koszty. Pożyczka OK udziela usługi pożyczkowe w obrębie sum od 1500 do 5000 złotych, lecz okres spłaty jest godny uwagi, ponieważ wynosi on do 30 miesięcy. Jest to więc propozycja dla osób, którzy potrzebują pieniądze, a równocześnie potrzebowałyby bez pośpiechu spłacać dług rozciągnięte na kilka miesięcy.

Jakie bazy dłużników są sprawdzane?

Zanim spółka użyczy pożyczki, weryfikuje wnioskującego w następujących miejscach: BiG (InfoMonitor, ERIF lub KRD).

Przykład pożyczki

Orientacyjna rata dla pożyczki w wysokości 1500 zł zaciągniętej na czas 30 miesięcy wynosi 106,73 złotych. Z kolei z prowizjami i odsetkami całkowita kwota do spłaty wynosi 3201,75 zł.

Opinie o Pożyczka OK

Pożyczka OK ma wyśmienite opinie z uwagi na szybkość realizacji usługi, i ekspresowy przelew. W tego typu usługach komentarze stawiają niezwykle wysoki nacisk na czas, albowiem każdemu z konsumentów się spieszy. Co do negatwnych opinii, można zanotować, iż wyłącznym sposobem kontaktu jest formularz na stronie firmy. W zamian jednak firma może w krótkim czasie odesłać odpowiedź. Można w jej przypadku zaobserwować pozytywne opinie, bo konsument otrzymuje wiadomość SMS z wiadomością, kiedy przybędzie listonosz z umową, a tym samym przez cały czas jest kontrola nad tym, jak realizowana jest ta usługa. Przedsiębiorstwo cieszy się dobrą opinią wśród nowych i stałych klientów.

Reply