Lendon

Lendon opinie o szybkiej pożyczce dla nowych klientów

Sprawdź co udało się nam dowiedzieć o Lendon. Przeczytaj opinie klientów.

Lendon to podmiot gospodarczy zajmujący się użyczaniem pożyczek osobom prywatnym. Posiada różnorodną ofertę świadczonych usług pożyczkowych, a co pewien czas pojawiają się okazje i rabaty zarówno dla stałych klientów, jak i tych zupełnie nowych.

Kto jest właścicielem Lendon?

Właścicielem firmy jest Creamfinance Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Kasprzaka 2/8, Warszawa 01-211. Kontakt z firmą jest dopuszczalny dzięki formularza na stronie internetowej, bądź poczty elektronicznej, oraz telefonu 22 388 6 444. Od poniedziałku do piątku można się kontaktować w godzinach 8-20, natomiast w weekend w godzinach 9-18.

Lendon działa przez siedem dni w tygodniu, co jest pomocne, w razie gdy ktoś nagle znajdzie się w bardzo trudnej sytuacji finansowej.

Ile możesz pożyczyć?

W trosce i dla zachęty dla nowego klienta, pierwsza pożyczka może być do kwoty 2500 zł, i jest w pełni darmowa pod warunkiem, że zostanie zaciągnięta na czas maksymalnie 45 dni.

Lendon a weryfikacja w BIK

Jeżeli chodzi o łączne kwoty jakie wolno pożyczyć, wahają się one od 100 złotych aż do 5 tysięcy. Pożyczkobiorca jest weryfikowany w BIK czy też BIG. W razie negatywnych wpisów istnieje możliwość odrzucenia wniosku. Aczkolwiek Lendon może zaniechać sprawdzenia klienta w tych instytucjach w wyjątkowych sytuacjach.

Czy są jakieś promocje?

W przypadku terminu do spłaty zobowiązania, minimalny czas wynosi 5, a maksymalny 45 dni. W momencie gdy ktoś jest chętny zaciągnięciem pierwszej pożyczki w tej firmie, a jej wysokość wyniesie np. 1000 złotych, po 45 dniach, będzie miał do spłaty też 1000 złotych.

Promocja związana z pierwszą bezpłatną pożyczką jest idealnym sposobem na przetestowanie firmy przez kogoś, kto dotychczas nie korzystał z tego rodzaju usług.

Jakie są opinie o Lendon?

Przede wszystkim Lendon jest postrzegana jako kompetentna spółka, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klienta, oraz w przypadku trudności w spłacie, również można liczyć na zrozumienie i ponowne przygotowanie planu spłaty. Pozytywne opinie o Lendon wynikają też z promocji, jakie co jakiś czas się pojawiają dla nowych i stałych pożyczkobiorców.