Incredit

Incredit

Dowiedz się, co udało się nam ustalić o firmie Incredit. Przeczytaj co weryfikuje i ile zapłacisz.

Incredit przedsiębiorstwo świadczące usługi w zakresie użyczania szybkich pożyczek ratalnych przez internet. Siedziba firmy znajduje się pod adresem: Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa. Kontakt z firmą jest dopuszczalny na kilka sposobów. Najpopularniejszym wydaje się być kontakt telefoniczny z obsługą konsumenta pod numerem 22 101 05 00, względnie również za sprawą poczty elektronicznej. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8-21, z kolei w soboty 8-20.

Procedura rejestracji

Podmiot gospodarczy oferuje usługi w zakresie ekspresowych pożyczek bez konieczności wychodzenia z domu. Jest to wyśmienite oferta, dla osób, które znalazły się w skomplikowanej sytuacji, i pilnie pragną pieniędzy. By móc zakończyć rejestrację, powinno się pod wybrany numer bankowy przelać zapłatę aktywacyjną w wysokości 1 grosza. Po otrzymaniu przez nich przekazu, suma ta zostanie zwrócona konsumentowi na konto, a procedura rejestracji zostanie zakończony.

Jakie kwoty można pożyczyć?

Minimalna kwota pożyczki, jaką można uzyskać w Incredit wynosi 600zł, natomiast maksymalna aż 10 000zł. Przed uznaniem pożyczki, klient jest sprawdzany we wszelkich możliwych bazach, więc w przypadku kiedy o pożyczkę stara się wnioskodawca, która miała wcześniej problemy z punktualną spłatą zobowiązań, może mieć ona trudność z dostaniem pozytywnej decyzji na składany wniosek.

Przykładowa rata pożyczki dla kwoty 1000 zł, zaciągniętej na maksymalny czas czyli 24 miesiące wynosi 85,42 zł. Przedsiębiorstwo proponuje też promocje, w jakiej za polecenie osoby, która skorzysta z oferty firmy dostaje się 50 złotych. Jest to więc sposób na dodatkowy zarobek.

Co przemawia za wzięciem pożyczki?

Bezdyskusyjną zaletą Incredit jest działalność przez sześć dni w tygodniu, co zapewnia bardzo szybką pomoc w pilnych sprawach. W razie potrzeby gotówki, dla stałych konsumentów procedura jest ułatwiona. Natomiast w momencie, w którym pojawiają się problemy z płatnością należności można opracować nowy plan spłaty zobowiązania wraz z pracownikiem Incredit. W dowolnej sytuacji BOK służy klientowi poradą, za co także firma Incredit jest chwalona w opiniach.

Reply