Hapi Pożyczki

Pożyczka w Hapi Pożyczki

Przeczytaj co udało się nam ustalić na temat Hapi Pożyczki. Weź pod uwagę, jakie posiada opinie. Przeczytaj zalety na temat firmy.

Hapi Pożyczki to firma użyczająca indywidualnych pożyczek ratalnych. Jej atutem jest to, że świadczy konkurencyjne opłaty, a tym samym raty są opłacalne. Główna siedziba spółki znajduje się pod adresem: Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa. Kontakt z firmą jest możliwy za pośrednictwem telefonu 800 012 601, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20 za to w soboty 9-17. Kontakt dopuszczalny jest również za pomocą formularza oraz poczty elektronicznej. Można w takim razie w zależności od potrzeb wytypować najkorzystniejszą dla siebie opcję. W czasie kontaktu przedstawiciel firmy udzieli wszystkich odpowiedzi, jak i również odpowie na pytania i rozwieje wątpliwości.

Jak dużo pożyczają?

Firma pożycza 2000 złotych. Pożyczka jest objęta promocją, dzięki czemu skorzystanie z oferty jest bezpłatne. Maksymalna kwota pożyczki w tej instytucji wynosi 15 000 złotych, jednakże okres kredytowania waha się od 3 do 36 miesięcy.

Czy coś sprawdzają?

Nim Hapi Pożyczki użyczy pożyczki, bada zdolność klienta w następujących bazach: Wewnętrzny zbiór danych Rejestru Dłużników ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A., Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A. IPF Polska sp. z o.o., Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A., Biura Informacji Kredytowej S.A., Związek Banków Polskich, wewnętrzny zbiór danych Provident Polska S.A.

Przykład pożyczki Hapi

Przykładowa miesięczna opłata przy założeniu, iż konsument wypożyczył 1000 złotych na czas pięciu miesięcy wynosi 279,08 zł.

Zalety i wady – opinie o Hapi Pożyczki

Niedyskusyjną zaletą firmy jest odpowiedni stosunek do pożyczkobiorcy. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj fakt, że konsument nie ponosi zapłaty za decyzję o użyczeniu pożyczki, wypłatę pieniędzy, przypomnienie o zbliżającej się comiesięcznej spłacie, jak i też przyznanie kolejnej pożyczki po spłacie poprzedniej. Darmowe są także wakacje od spłat, na skutek temu można zrobić sobie przerwę w czasie wyjazdu na wakacje. Firma dba o komfort klientów, za sprawą co ilość formalności do przekazania jest minimalna. Istnieje możliwość skorzystania z oferty przez internet.

Hapi Pożyczki zbiera w internecie pozytywne opinie. Wynika to prawdopodobnie z niskich opłat.

Reply