Asa Kredyt

Opinie o Asa Kredyt

Sprawdź razem z nami opinie o Asa Kredyt. Poznaj opłaty i wymagania firmy.

Asa Kredyt to firma z bogatą ofertą pożyczek na dowolny cel. Główny budynek spółki znajduje się pod adresem: Aasa Polska S.A. ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa.

Jakie są godziny pracy?

Kontakt jest możliwy za pomocą numeru telefonu 801 40 40 40 lub też kilkoma innymi. Wolno również napisać wiadomość na pocztę elektroniczną, a też skorzystać z formularza kontaktowego. Godziny otwarcia biura od poniedziałku do piątku 8-19.

Ile mogę otrzymać? Co sprawdzają?

W Asa Kredyt można pożyczyć od kwoty 1500 złotych do nawet 10 000 zł. Jeżeli chodzi o czas spłaty pożyczki, wynosi ona od 10 do 24 miesięcy. Zanim pożyczka na raty zostanie udzielona, firma sprawdza, czy klient nie znajduje się na liście dłużników BIG.

Opłaty w Asa Kredyt

Orientacyjna należność przygotowawcza dla kwoty 1000 zł wynosi 490 złotych. Natomiast limit sum, jakie wolno pożyczyć w tej firmie waha się od 1000 do 10 000 złotych. Ważną kwestią jest tu to, iż pożyczkobiorca nie ponosi opłaty za spłatę pożyczki przed określonym terminem, jak i też w przypadku zmiany harmonogramu spłaty, bądź wydłużenia czasu spłacania pożyczki.

Jeśli nie zapłacisz w terminie.

Jeżeli chodzi o pozostałe koszty powiązane z windykacją, to konsument nie ponosi ich w przypadku przygotowania, jak i przesłania pierwszego monitu, tak samo, jak w sytuacji wezwania do zapłaty. Nie ma też kosztów związanych z przygotowaniem i wysyłką bezwarunkowego wezwania do zapłaty, jak i zarówno kosztów dostarczenia sprawy do postępowania windykacyjnego.

Poproszę o opinie o Asa Kredyt

Przedsiębiorstwo ma bardzo dobre opinie, szczególnie z uwagi na specyficzne podejście do klienta. Przygotowanie propozycji dla konkretnego pożyczkobiorcy ma na pewno odpowiedni wpływ na opinie, jakie pojawiają się w sieci. Można poczytać o firmie zarówno na forach o kredytach, jak i w miejscach dla osób zadłużonych. Szeroka propozycja dotycząca kwoty, jaką są w stanie użyczyć, również minimum formalności, to bardzo duży atut. Opinie o Asa Kredyt są pozytywne, albowiem każdy konsument ma inne zapotrzebowania finansowe, co świadczy, że w tak różnej ofercie znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Co pewien czas spółka zmienia propozycję dla obecnych i przyszłych klientów.

Reply